Środki ostrożności na terenie szkoły

W związku z Covid-19, staramy się ograniczyć ruch na terenie szkoły dla osób poza uczniami, nauczycielami i pracownikami szkoły.

Rodziców naszych uczniów prosimy o nie wchodzenie na teren szkoły bez wcześniejszego umówienia się telefonicznego: 07759354448 bądź bezpośrednio z wychowawcą klasy.

Starsi uczniowie idą do klasy sami, uczniowie grup najmłodszych – odbierani są przy bramie głównej a po zakończeniu zajęć są odprowadzani przez nauczyciela również do głównej bramy.
Jeśli muszą Państwo odebrać dziecko przed końcem zajęć, uprzejmie prosimy o kontakt z wychowawcą kasy dzień wcześniej bądź dyżurnymi, którzy będą stali przy bramie.
Dyżurni noszą jasne odblaskowe kamizelki.

Bardzo proszę o zapoznanie się i dostosowanie do wytycznych znajdujących się w pliku PDF odnośnie obostrzeń obowiązujących w naszej szkole od dnia 04.12.2021