kursy/kursy językowe

JĘZYK ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Zapraszamy wszystkich chętnych , chcących nauczyć się języka angielskiego na zajęcia stacjonarne, odbywające się w naszej szkole w soboty od godz. 13:00 do 14:00
Cena £ 25
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: polskaszkolawoking@gmail.com

ENGLISH LANGUAGE FOR BEGINNERS
We invite everyone who is willing to learn English in a classroom, to classes that take place in our school on Saturdays from 1 pm until 2 pm
Price £ 25
If interested, please contact us by e-mail: polskaszkolawoking@gmail.com

JĘZYK POLSKI OD PODSTAW dla obcokrajowców/ POLISH LANGUAGE FROM THE BASICS

Oferujemy stacjonarne zajęcia z języka polskiego dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw w mówieniu, pisaniu i czytaniu.
Zapraszamy osoby od 15 roku życia.
Zajęcia w małych grupach, w miłej przyjaznej atmosferze w soboty od godz: 13:00 do 14:00
Cena £ 25

We offer Polish language classes for everyone who wants to learn the basics of speaking, writing and reading.
We invite people from 15 years of age.
Classes in small groups, in a nice, friendly atmosphere on Saturdays from 1 p.m. until 2pm
Price £ 25
If you are interested, please contact us by e-mail: polskaszkolawoking@gmail.com

JĘZYK NIEMIECKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Nasza szkoła oferuje nie tylko kursy przygotowujące młodzież do egzaminów GCSE czy A-level z języka polskiego, ale również prowadzi kursy online z języka hiszpańskiego i języka niemieckiego.

Zapraszamy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe, uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły oraz każdego, kto chce nauczyć się j. hiszpańskiego lub j. niemieckiego a z naszą szkołą nie jest związany.

Oba wyżej wymienione kursy , prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, dyplomowanych nauczycieli, wykładowców tychże języków, pracujących w Polsce, Wielkiej Brytanii ale i Niemchech oraz Hiszpanii.

Cena kursu : f 25 za godz
Po zakończonym kursie szkoła wystawia zaświadczenie ukończenia kursu.
Istnieje również możliwość lekcji indywidualnych , np. przygotowanie do egzaminu GCSE .

Dlaczego warto uczy się z nami?:
– kursy prowadzone są przez doświadczonych
nauczycieli
– posiadamy konkurencyjne ceny
– bierzesz udział w zajęciach nie wychodząc z domu –
zajęcia online
– uwieńczeniem kursu jest wystawione zaświadczenie o
jego ukończeniu

Osoby chętne proszone są o kontakt:
polskaszkolawoking@gmail.com

Zachęcamy i serdecznie polecamy.